KONTAKTA OSS

Teamet bakom Padel Expo

Vi alla brinner för padel och är flitiga utövare. För oss var det en självklarhet att padeln skulle ha en mötesplats där sporten skulle få den uppmärksamhet som den förtjänar!

Har ni några frågor gällande mötesplatsen så hör gärna av dig! 

Gabriel Börjesson

Mässansvarig
gabriel@at-event.se
0708-808057

Fabian Staaf

Försäljningsansvarig
fabian@at-event.se
0703-792662

Annie Nordenskiöld

Projektledare och marknadsansvarig
annie@at-event.se
0709-170750

Malin Andersson

Koordinator
malin@at-event.se
0702-517579

Anton Erlandsson

Mässråd och Affärsutveckling
anton@at-event.se
0708-203354

Linus Lundin

Byggnation och montrar
linus.lundin@workman.se
0766-331768

PADEL EXPO ARRANGERAS AV

AT EVENT SWEDEN

Tillsammans har vi på At Event över 40 års erfarenhet av att skapa kvalitativa evenemang med kunden i fokus. Vi arrangerar allt från små konferenser till storskaliga mässor på 50.000m2. Genom lyhördhet till våra kunders behov erbjuder vi helhetslösningar som överträffar våra kunders förväntningar.

Vårt team är en dynamisk sammansättning av olika bakgrunder, utbildningar och intressen. Hälsa och idrott är den genemsamma nämnaren och vi brinner för ett Sverige i rörelse. 

Här finns stor kunskap inom projektledning, marknadsföring, försäljning, digitalisering, retail, logistik och problemlösning.

HÄR FINNS VI

Askims Industriväg 13
43634 Askim
Göteborg

BESÖK VÅR HEMSIDA